Przewodnik po kasynach — „P i Q” w grze w kasynie

Czy kiedykolwiek wszedłeś do kasyna i byłeś tak przytłoczony jasnymi światłami, kolorem i słodkim dźwiękiem kości uderzających w stoły, że jesteś tak podekscytowany, że nie możesz myśleć o niczym innym, jak tylko szybko rozpocząć swoją ulubioną grę?

Przewodnik po zachowaniu

Niektóre z typowych wskazówek, które omówimy w tym poście na blogu, obejmują niektóre z poniższych. Najlepszą radą, jakiej możemy udzielić, to spróbować wyglądać jak Twoja część mebla, czyli nie amatorska! Postępuj zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, a prześlizgniesz się, a nikt nie zauważy Twojej obecności.

Kod ubioru kasyna

Kanadyjskie kasyna naprawdę lubią gości ubranych w zwykłe stroje, jednak NIE oznacza to, że powinieneś przychodzić w swoich klapkach i czapce przeciwsłonecznej! Zalecamy wybrać coś pół-swobodnego, więc przynajmniej wyglądasz wygodnie, ale z szacunkiem. Prawie zawsze znajdziesz też miejsce, w którym możesz sprawdzić swój płaszcz, co jest wygodne!

Nie zostawiaj dobrych manier w domu

Choć może to być trudne, jeśli właśnie przegrałeś, zawsze pamiętaj, że zawsze powinieneś zachowywać uprzejmość. Łatwo dać się ponieść emocjom i potencjalnie zapomnieć o swoich manierach w kontaktach z ludźmi wokół ciebie. Na przykład, jeśli wygrywasz, staraj się nie krzyczeć, bądź spokojny, spokojny i opanowany przez CAŁY CZAS. Ponadto śledź swoich wariatów, aby wiedzieć, ile możesz stracić i postawić, unikając niepotrzebnego stresu.

Oglądaj i obserwuj, zanim dołączysz do gry

Zanim usiądziesz do gry, ważne jest, abyś poświęcił trochę czasu na obejrzenie kilku rozdań w kilku grach stołowych, aby upewnić się, że rozumiesz podstawy, a następnie wymyślisz własną strategię. Gdy już to zrobisz, poczujesz, że jesteś w lepszym miejscu, aby siedzieć i grać pewnie. Pamiętaj tylko, aby zawsze być świadomym, jakie są minimalne i maksymalne zakłady dla każdego stołu, ponieważ są one zawsze różne.

Nie siedź i nie patrz zbyt długo

Ale upewnij się, że nie siedzisz i nie patrzysz przez długi czas, jeśli chcesz tylko obserwować ludzi. Zawsze stój za swoimi przyjaciółmi, jeśli przychodzisz wesprzeć ich grę, ponieważ miejsca przy stole są zarezerwowane tylko dla osób, które rzeczywiście chcą grać. Jeśli nadal nie masz pewności, czy jesteś gotowy, zalecamy grę w niektóre gry stołowe w kasynach online, dopóki nie będziesz gotowy.

Zawsze pytaj, zanim usiądziesz przy stole

Nowicjusze zwykle utknęli w poszukiwaniu odpowiedniej gry lub takiej, w którą chcą zagrać. Gdy zdecydujesz się na stolik, przy którym chcesz usiąść, zapytaj ich, czy wszystko w porządku. dołączyć do gry.

Zatrzymaj swoje pieniądze, kochanie

Ok, może to brzmieć oczywisto, ale nie uwierzyłbyś, ile osób się myli! NIGDY nie powinieneś oddawać swoich loonies lub żetonów krupierowi, ponieważ nie wolno im ich obsługiwać. Żetony należy kłaść prosto na stół i tylko w ten sposób zostaną zaakceptowane. Nie możesz również zmienić zdania, gdy znajdą się na stole, więc musisz upewnić się, że trzymasz się kwoty, którą postawiłeś, gdy spadnie.

Rozmowa z dealerem

Staraj się nie rozmawiać zbyt często z krupierem. Możesz zadać jedno lub dwa pytania (najlepiej między rozdaniami), ale powinieneś na tym poprzestać, ponieważ inni gracze próbują skoncentrować się na swojej strategii, aby mogli się zepsuć, co jest niesprawiedliwe. Gdyby krupier był pomocny, dobrym pomysłem byłoby dać mu napiwek.

Etykieta gracza na automatach

Zawsze powinieneś brać pod uwagę innych graczy wokół siebie, nawet jeśli grasz sam na automatach. Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał iść do łazienki, zwyczajowo zostawiasz na sobie coś o charakterze osobistym, co wskazuje, że urządzenie jest aktualnie w użyciu, i podobnie, jeśli kiedykolwiek to zobaczysz, musisz szanować i szanować gracza, nie siedząc do zabawy. Powinieneś również dać napiwek pracownikowi automatu, jeśli trzyma dla ciebie maszynę. Inną rzeczą do zapamiętania jest to, że nie możesz grać na wielu automatach, gdy kasyno jest zajęte – ale zwykle powinieneś zobaczyć tabliczkę informującą, czy jest to szczyt.

Korzystanie z telefonu komórkowego przy stołach

Jeśli jest to zbyt kuszące, zalecamy wyłączenie telefonu komórkowego, pozostawienie go w domu lub w samochodzie, ponieważ korzystanie z niego podczas rozgrywki jest nieetyczne. Jest nie tylko niegrzeczny, ale może również przeszkadzać innym graczom, a większość krupierów prawdopodobnie poprosi Cię o wyłączenie go, jeśli zobaczą, że używasz go podczas gry. Jeśli potrzebujesz pilnej sprawy, odsuń się od stołu, aby odebrać lub zadzwonić między grami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *