Kompletny przewodnik po automatach do gry i jak w nie grać

Ten artykuł jest dla wszystkich tych, którzy mogli widzieć te kasyna online, ale nigdy nie mieli odwagi postawić pierwszych kroków w kierunku gry na automatach online. Jesteśmy tutaj, aby pomóc w naszym kompletnym przewodniku po tym, jak grać na automatach online. Po przeczytaniu tego przewodnika poczujesz się jak w domu dzięki tym grom online i będziesz gotowy do odkrywania wielu funkcji i szans na wygraną, które oferują.

Więc usiądź wygodnie i pozwól nam poprowadzić Cię przez wszystko, co musisz wiedzieć o automatach do gry i jak na nich grać, jeśli jesteś graczem z Kanady.

Czy jesteś gotowy, aby zacząć korzystać z automatów?

Jak w ogóle działają automaty do gry i jak na nich grać? To mogą być egzystencjalne pytania, które zadajesz sobie od jakiegoś czasu. Tym bardziej cieszysz się, że znalazłeś ten konkretny przewodnik, który odpowie na te właśnie pytania. Ten internetowy przewodnik po automatach został stworzony z myślą o Tobie.

Weźmiemy to od samego początku, od kiedy nadejdzie czas na pierwszy spin (i co może nastąpić później). Jeśli chcesz zagłębić się w niektóre tematy, które omawia ten przewodnik w dalszej części, mamy również wiele innych przewodników i artykułów, którymi możesz się zająć.

Zanim jednak zagłębimy się w działanie tych gier, zawsze miej świadomość, że w te gry gra się prawdziwymi pieniędzmi. Zawsze istnieje ryzyko utraty pieniędzy podczas gry, więc upewnij się, że możesz sobie pozwolić na grę, a jeśli możesz, upewnij się, że ustaliłeś budżet na kwotę, którą możesz grać, aby mieć pewność, że utrzymasz rozgrywkę na zdrowym poziomie.

Co to jest automat online?

Automat online to cyfrowy automat do gry. Wiesz, te maszyny „jednorękiego bandyty”, które prawdopodobnie widziałeś, przedstawiają ludzi ustawiających się w kolejce do kasyn w Las Vegas. Wersje online to ta sama koncepcja, tylko cyfrowa i przenośna. Automat ma kilka bębnów, pokazujących wiele symboli, a kiedy te symbole układają się w określone formacje, lądując na tak zwanych „liniach wygrywających”, zamieniają się one w nagrodę pieniężną, którą wygrywasz.

Co więcej, cyfrowe automaty mogą również posiadać unikalne funkcje, takie jak specjalne symbole na bębnach, które aktywują funkcje bonusowe lub dają pewną liczbę darmowych obrotów (liczbę obrotów, w które możesz grać bez płacenia za nie). Możesz również natknąć się na automaty, które oferują jackpot – albo lokalny dla tego konkretnego kasyna, albo progresywny – gdzie każdy na świecie grający w tę grę ma szansę na wygranie jackpota, który w takich przypadkach zwykle osiąga ogromną kwotę.

Ten przewodnik nauczy Cię, jak poruszać się po dżungli automatów. Zaczniemy więc od wyjaśnienia tych „linii wygrywających” i sposobu ich działania.

Linie wygrywające to Twoje sposoby na wygraną

Większość automatów, które znajdziesz online, ma linie wypłat. Istnieją wyjątki od tej zasady, a znajdziesz specjalne automaty do obliczania wygranych za pomocą takich rzeczy, jak „sposoby na wygraną” lub mechaniki, takie jak MegaWays. Ale zróbmy ten krok po kroku i zacznijmy od linii wygrywających. A jeśli chodzi o linie wypłat, niezależnie od tego, czy wiesz, czym one są, czy nie, zawsze będziesz chciał korzystać ze wszystkich dostępnych!

Ponieważ niektóre sloty pozwalają zwiększyć lub zmniejszyć liczbę linii, chcielibyśmy po prostu powiedzieć: zawsze utrzymuj je na maksimum. Im więcej ich masz, tym większe masz szanse na trafienie zwycięskich wzorców.

Powiedzmy, że grasz na automacie z 20 liniami wygrywającymi. Tylko 10 z tych aktywnych oznacza, że ​​przegapisz wygrane, które mogą przypadać na te nieaktywne linie. Teraz możesz się zastanawiać, dlaczego u licha istnieje możliwość ich dezaktywacji. Cóż, powodem jest to, że płacisz więcej za spin, gdy masz więcej aktywnych linii wypłat. Oznacza to, że jeśli grasz na automacie z 20 liniami wypłat, gdy wszystkie są aktywne przy stawce 0,01 CAD, będzie Cię to kosztować 0,20 CAD za spin. Jeśli grasz na automacie z 40 liniami wygrywającymi na tej samej stawce, koszt wyniesie 0,40 CAD.

Pomysł posiadania kwoty stawki, która jest zwiększona na linię wypłat, może brzmieć przerażająco, ale szczerze mówiąc, radzimy, aby wszystko, co musisz śledzić, to ostateczna kwota zakładu, która pojawia się w slocie, i że będziesz chciał upewnij się, że ta kwota obejmuje wszystkie linie wypłat. Jeśli minimalna kwota zakładu jest dla Ciebie zbyt wysoka, dobrym pomysłem może być zmiana na inny automat, który pozwoli Ci mieć aktywne wszystkie aktywne linie wypłat po niższej cenie.

Jednak dzisiaj możesz znaleźć automaty, w których nie będziesz w stanie dostosować liczby linii wygrywających. Dotyczy to szczególnie automatów, które mają 243 sposoby na wygraną lub więcej, takich jak wspomniane wcześniej automaty MegaWays. Tym lepiej dla Ciebie, ponieważ nie będziesz musiał dwukrotnie sprawdzać aktywnych linii wypłat. Musisz tylko potwierdzić kwotę zakładu i upewnić się, że pasuje do Twojego budżetu.

Bonus: Utrzymanie aktywnych wszystkich linii wygrywających zapewni Ci również szansę na wygranie jackpota, jeśli grasz w grę z jackpotem. Te automaty zazwyczaj wymagają, aby wszystkie linie wypłat były aktywne, aby mieć szansę na wygraną w puli jackpota.

Mówiąc o tej kwocie zakładu

Gra na automatach może w tym momencie wydawać się coraz mniej zagmatwana, ale wciąż musimy przejść przez kilka rzeczy, więc bądź z nami, ponieważ dajemy Ci jeszcze więcej wskazówek do wykorzystania w grach. Jak wspomnieliśmy wcześniej, na każdym automacie, na którym grasz, znajdziesz jeden minimalny poziom zakładu, a także maksymalny poziom zakładu (o którym porozmawiamy wkrótce). Minimalny poziom oczywiście wydłuży Twój czas gry, ponieważ zabiera mniej pieniędzy na spin. Jednak wygrane w automatach są oparte na kwocie Twojego zakładu, więc przy mniejszym zakładzie Twoje wygrane będą również mniejsze.

Teraz pamiętaj, że niektóre automaty do gier mogą mieć inną terminologię niż inne, jeśli chodzi o kwoty zakładów i tym podobne. Dlatego zawsze zalecamy wypróbowanie gier za darmo tutaj w Casino Top, zanim udasz się do kasyna, aby zagrać na poważnie.

Jak zawsze, nigdy nie ustawiaj kwoty zakładu wyższej niż możesz sobie pozwolić na grę. A jeśli jedna kwota wydaje Ci się zbyt wysoka lub zbyt niska, zawsze możesz dostosować ją, aż będzie Ci odpowiadać. To zależy od Ciebie.

Istnieje coś, co nazywa się rozmiarem monety

Wspomnieliśmy więc o wysokości zakładu jako w stawce, a koszt za spin w stosunku do linii wypłat. Teraz nadszedł czas, aby sprawdzić rozmiar monety. Może to być trochę zagmatwane ze względu na różne typy, ale postaramy się wyjaśnić to tak jasno, jak to tylko możliwe.

Wysokość zakładu jest ustalana dla każdej linii wypłat, ale jednocześnie możesz zwiększyć swoją postawioną kwotę za pomocą wartości monety. Wynika to z mechaniki gry na automatach i oznacza to, że możesz postawić tylko określoną kwotę na linię wypłat. Przyjrzymy się automatowi Play’N Go Book of Dead, aby zobaczyć to w praktyce:

Każda aktywna linia wypłat potrzebuje wybranej kwoty monety. Jeśli ustawisz wszystkie linie wypłat na minimalne zakłady, zapłacisz 0,10 CAD za spin. Jeśli zwiększysz liczbę monet na linię wypłat, w tym przypadku do 5 i utrzymasz wartość monety na minimalnym poziomie, zapłacisz 0,50 CAD za spin. Możesz jednak zwiększyć wartość każdej monety, ale zwiększy to również koszt za spin.

Załóżmy, że grasz na automacie Book of Dead z pełnymi 10 aktywnymi liniami wypłat, kwotą zakładu 0,10 CAD i monetą o wartości 0,05. To wyniosłoby 0,50 CAD za spin. Zwiększ poziom zakładu (ilość monet w tym przypadku) do 5, a koszt za spin dla tej samej wartości monety wynosi 2,50 CAD.

Wiemy, że próba zrozumienia wszystkich tych różnych wartości może wydawać się demotywująca, ale tak naprawdę nie zapewnią ani nie złamią dobrej wygranej. Te i tak są rozstrzygane przez szczęście. Przetestuj gry w darmowej grze, zanim zaczniesz w nie grać na prawdziwe pieniądze, aby je wyczuć, i powinieneś być w stanie łatwo przejść do gry na prawdziwe pieniądze.

Porozmawiajmy o maksymalnych kwotach zakładów

Pomijając irytującą terminologię, zaczynasz już trochę lepiej rozumieć, jak grać na automatach online, prawda? Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, ponieważ istnieją zakłady minimalne, istnieją również zakłady maksymalne. Wiele automatów ma dedykowany przycisk, który automatycznie dostosowuje poziom obstawiania, aby zwiększyć maksymalnie w stosunku do wielkości monety.

Oczywiście nasza pierwsza i najważniejsza wskazówka dotycząca tej funkcji jest następująca: Uważaj, aby przez pomyłkę nie nacisnąć przycisku Max Bet! Naciśnięcie przycisku Max Bet spowoduje, że automat albo automatycznie wprawi w ruch kręcenie, pobierając maksymalny zakład za ten obrót, albo po prostu dostosuje kwoty, pozostawiając tobie rozpoczęcie kręcenia.

Więc jeśli poślizgniesz się i naciśniesz to przez pomyłkę, będziesz żałować, że spin nie będzie zwycięski. Ale jeśli spin nie rozpocznie się automatycznie, będziesz mógł łatwo przenieść kwoty z powrotem na coś wygodniejszego.

Funkcja maksymalnego zakładu jest również czymś, od czego należy trzymać się z daleka, jeśli grasz z oczekującą kwotą bonusu, na którą stawiasz, ponieważ granie z wyższymi stawkami może naruszać warunki bonusu.

Naciśnięcie przycisku wirowania lub aktywacja automatycznego odtwarzania

Teraz już prawie przygotowujemy się do przetestowania naszej nowo odkrytej wiedzy, naciskając przycisk Spin na automacie! Naciśnięcie tego przycisku wprawi bębny w ruch i będziesz mieć nadzieję, że kiedy się zatrzymają, symbole ułożą się w zwycięskiej kombinacji. Jeśli to zrobią, wypłacą zgodnie z tabelą wypłat, a pieniądze pojawią się na Twoim saldzie gotówkowym.

Symbole mogą również wylądować w sposób, który aktywuje dowolną z dostępnych funkcji automatu. Może to oznaczać wszystko, od funkcji bonusowych po darmowe spiny i specjalne symbole lub przyznawanie punktów za odblokowanie rzeczy. Różni się to w zależności od gry, więc upewnij się, że wiesz, jakich funkcji możesz się spodziewać. Możesz również otrzymać zwycięskie kombinacje symboli na więcej niż jednej linii wypłat na raz. To oczywiście opłaca się za obie.

Automaty mają również fajną funkcję o nazwie Auto-play, którą zalecamy wypróbować. Funkcja Auto-play pozwala ustawić liczbę obrotów, dzięki czemu gra wykona te rundy za Ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, to usiąść wygodnie i cieszyć się jazdą. Możesz także ustawić limit przegranych lub wygranych podczas automatycznej rozgrywki lub możesz ustawić grę tak, aby automatycznie zatrzymywała się po uruchomieniu rundy bonusowej, abyś mógł przejąć kontrolę, gdy to się stanie.

Zawsze graj odpowiedzialnie

Bez względu na to, jak zabawne może być kręcenie tymi bębnami godzinami, naprawdę ważne jest, aby szanować grę i mieć świadomość, że hazard uzależnia w taki sam sposób, jak alkohol i palenie. Chociaż hazard może nie wpływać w ten sam sposób na twoje zdrowie fizyczne, może cię zaszkodzić, jeśli jest uprawiany nieodpowiedzialnie. Dlatego zawsze ważne jest ustalenie budżetu określającego, ile możesz stracić lub zagrać w określonym czasie i trzymać się tego limitu.

Wszystkie kasyna online w Kanadzie są zobowiązane do oferowania swoim graczom wygodnych narzędzi, które pomogą graczom w odpowiedzialnej grze. Mogą to być limity wpłat lub strat, limity sesji, sprawdzanie rzeczywistości, a nawet okresy, w których nie będziesz mieć dostępu do swojego konta w kasynie przez określony czas. Nigdy nie ścigaj utraconych środków, aby je odzyskać, i nigdy nie graj, jeśli nie dobrze się bawisz.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik doda Ci odwagi, wiedzy i narzędzi, abyś mógł wyruszyć w swoją własną podróż do kasyna z ulubionymi grami na automatach kasynowych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *